PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

 • Bendra informacija

  Įmonė UAB „Elmetrika“ teikia profesionalias ir kokybiškas elektros įrenginių bandymų ir diagnostikos paslaugas. Įmonė yra adresu Vilkpėdės 7-51, LT-03151 Vilnius, Lietuva, įmonės kodas: 302897669, telefonas: +370 620 31529, el. paštas: [email protected], interneto svetainė: www.elmetrika.lt

  Renkami duomenys

  Pagal nutylėjimą yra renkami sisteminiai Jūsų duomenys: IP adresas, užklausos data ir laikas, nuorodos adresas, naudojama programinė ir aparatinė įranga. Tam tikruose puslapiuose yra prašoma užpildyti laukus ir nurodyti: Jūsų vardą, pavardę, elektroninį paštą ir telefono numerį.

  Informacijos rinkimo metodai

  Besilankant svetainėje, Jūsų įrenginyje naudojama naršyklė automatiškai atsiunčia ir tam tikrus duomenis įrašo į sisteminį registracijos žurnalą: IP adresą, užklausos datą ir laiką, nuorodos adresą, naudojamą programinę ir aparatinę įrangą. Jūsų patogumui, kad nereiktų rašyti elektroniniu paštu, tiesiog užpildote minimalią kontaktų formą. Privalomas yra elektroninio pašto laukas. Patikrinus, ar jis yra veikiantis ir gavus teigiamą atsakymą, žinutė atsiunčiama mums. Kontaktų formoje Jūsų duomenys nėra saugomi. Kad apsisaugotume nuo brukalų, mes renkame duomenis, matomus paskelbus įrašą tinklalapio komentarų formoje, taip pat ir lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą. Pasirinkus paslaugą ir registruojantis socialinių tinklų pagalba, Jūsų duomenys yra nuskaitomi ir įrašomi į mūsų duomenų bazę: t.y., Jūsų elektroninis paštas, vardas, pavardė.

  Duomenų saugojimo laikotarpis

  Sisteminiai duomenys lokalioje terpėje yra saugomi 1 mėnesį. Periodiškai yra daromos ir kopijos, kurios saugomos 1 metus. Kiti duomenys yra kaupiami su bendra informacija, kurios kopijos taip pat daromos periodiškai ir saugojamos 1 metus.

  Duomenų saugojimo priemonės

  Serveriuose esančius duomenis apsaugoje periodiškai darydami jų kopijas ir saugodami jas duomenų archyvo serveryje. Siekiant duomenų saugumo, nuolat daromos ir duomenų archyvo kopijos, kurios perkeliamos į kitą duomenų kaupimo serverį, kitame duomenų centre.

  Skleidžiama informacija apie tvarkomus subjekto duomenis

  Informacija apie subjekto duomenis nėra teikiama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims.

  Duomenų subjektų teisės

  Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

  • žinoti apie savo duomenų tvarkymą;
  • susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
  • pateikti prašymą pakeisti, ištrinti arba papildyti neišsamius asmens duomenis;
  • prašymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, subjektas gali pateikti valdytojui elektroniniu
   paštu: [email protected]

  Slapukų naudojimas

  Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus naudojame minimaliai, tik Jūsų patogumui. Kokius slapukus įrašome, galite peržiūrėti savo naršyklėje.

  Mūsų naudojami slapukai:

  • PHPSESSID – standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai sukurti;
  • __cfduid – CloudFlare apsaugos slapukas, taikomas atskiriems klientams identifikuoti ir pritaikyti saugumo nuostatas kiekvienam klientui;
  • _ga – statistikos slapukas, nustato vartotojo apsilankymo tikslus;
  • _gat – statistikos slapukas, naudojamas užklausoms valdyti;
  • _gid – statistikos slapukas, vartotojams atskirti;

  Nuorodų pateikimas svetainėje

  UAB „Elmetrika“ neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių interneto svetainių pateiktas nuorodas, įskaitant ir socialinius tinklus, informacijos turinį, jų veiklą bei jų privatumo politikų nuostatas.